Kategorie

Producenci

Natura Mix mleczko pszczele Powiększ

Natura Mix mleczko pszczele

Bioaktywator energii dla dzieci i dorosłych - naturalne działanie regenerujące.

Więcej szczegółów

42,08 zł

Promocja Promocja!
Producent
www.aboca.com/pl

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU


Natura Mix mleczko pszczele wykazuje działania tonizująco-regenerujące dzieki połączeniu mleczka pszczelgo z kompleksami roślinnymi. Szczególnie liofilizowane mleczko pszczele (odpowiadajace 600 mg świeżego mleczka) posiada właściwości tonizująco-regerujące, podczas gdy ekstrakty z kiełków pszenicy i słodu jęczmiennego wyzwalają działanie ergogeniczne. Sok z owoców aceroli gwarantuje odpowiednią dawkę witaminy C, a sok z owoców borówki czernicy chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.Dzieki bogatemu składowi, preparat jest wskazany dla osób dorosłych w celu regerenacji w czasie silnego wyczerpania, a dla dzieci i młodzieży - w codziennej aktywności, podczas zmian pór roku oraz do wspomagania ich w czasie naturalnego wzrostu i rozwoju.Natura Mix mleczko pszczele nie zawiera składników, które mogą wywołać pobudzenie lub zaburzenia snu.

 

Skład w zalecanej dziennej dawce
– 2 saszetki : Cukier trzcinowy, korzeń cykorii podróżnika, liofilizowany sok z borówki czernicy, liofilizowane mleczko pszczele, liofilizowany sok z owoców aceroli, suchy wyciąg słodowy, naturalne aromaty truskawki, liofilizowany wyciąg z kiełków przenicy.
Mleczko pszczele liofilizowane:
200 mg oznaczona zawartośc HDA kwas 10-hydroksy –(E)- dec-2-enowy > 4% odpowiada 600mg świeżego mleczka pszczelego
Liofilizowany sok z owoców aceroli: 170 mg oznaczona zawartość witaminy C 8,8 % 15mg (25%RDA)
Liofilizowany sok z borówki czernicy: 200mg odpowiada 6 g świeżych czarnych borówek
Słód jęczmienny: 120 mg
Liofilizowany wyciąg z kiełków pszenicy: 60 mg
Sposób użycia: Zaleca się spożywanie 1-2 saszetek dziennie, najlepiej rano, pozwalając, aby ich zawartość rozpuściła się bezpośrednio w ustach lub rozpuścić zawartość w wodzie, w soku lub jogurcie. Po otwarciu saszetkę można przechowywać przez kilka dni w lodówce.
Opakowanie: 20 saszetek po 2,5 g każda
Środki ostrożności Nie należy przekraczać zlecanego dziennego dawkowania. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

Napisz swoją opinię

Natura Mix mleczko pszczele

Natura Mix mleczko pszczele

Bioaktywator energii dla dzieci i dorosłych - naturalne działanie regenerujące.

Napisz swoją opinię