Kategorie

Producenci

MacaVita®   maca + quinoa + soja 280g Powiększ

MacaVita® maca + quinoa + soja 280g

naturalne źródło białka zalecana w stanach osłabienia i rekonwalescencji wskazana dla osób prowadzących aktywny tryb życia doskonałe uzupełnienie diety wegetariańskiej

Więcej szczegółów

38,00 zł

Promocja Promocja!
Producent
www.azmedica.pl

Suplement diety MacaVita stanowi oryginalną kompozycję przetworów trzech roślin (maca, quinoa, soja), charakteryzujących się wysoką ponad 60% zawartością białek oraz premiksu witaminowego i składników fizjologicznie wspomagających (kreatyna i L-karnityna).

Składniki pochodzące z andyjskich roślin maca i quinoa zawierają nie tylko niezbędne aminokwasy, ale także NNKT czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (w tym kwas linolowy, używany przez organizm do biosyntezy i korzystnie regulujący profil cholesterolowy) oraz liczne makro- i mikroelementy. Rośliny te wykazują cechy adaptogenne, tzn. dostosowują swoje działanie na organizm ludzki do indywidualnych potrzeb tego organizmu oraz pomagają w przywróceniu jego równowagi (homeostazy).
Izolat białka sojowego uznawany jest za jedno z najlepiej przyswajalnych przez organizm ludzki białek w przyrodzie. Dodatkowo zwiększa on (dzięki flawonoidom) obronę antyoksydacyjną organizmu.

Składniki fizjologicznie wspomagające to kreatyna i L-karnityna. Kreatyna służy do magazynowania i uwalniania energii niezbędnej do zachodzących w komórkach procesów chemicznych, zaś karnityna zwiększa odporność na zmęczenie i stres, a także przyspiesza procesy odnowy. Cenne uzupełnienie stanowi kompleks witaminowy, zawierający odpowiedzialny za prawidłowość procesów metabolicznych zestaw "B complex", a także zapobiegające procesom starzenia witaminy C i E.
Tak dobrany skład preparatu sprawia, iż posiada on wysokie właściwości energetyzujące i witalizujące organizm ludzki. Preparat przeznaczony jest dla osób w stanach osłabienia i rekonwalescencji, u których występuje konieczność stopniowego odbudowania masy mięśniowej w sposób kontrolowany, a także dla osób prowadzących aktywny ruchowo tryb życia i wegetarian.

Sposób użycia:
1-2 czubate łyżki stołowe (około 10-20 g) zmieszać z produktem mlecznym i wypić po głównym posiłku. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Napisz swoją opinię

MacaVita®   maca + quinoa + soja 280g

MacaVita® maca + quinoa + soja 280g

naturalne źródło białka zalecana w stanach osłabienia i rekonwalescencji wskazana dla osób prowadzących aktywny tryb życia doskonałe uzupełnienie diety wegetariańskiej

Napisz swoją opinię