Kategorie

Producenci

Aloe Vera Powiększ

Aloe Vera

Działanie łagodzące dla układu pokarmowego. Funkcja oczyszczająca dla organizmu.

Więcej szczegółów

27,00 zł

Promocja Promocja!
Producent
www.aboca.com/pl

Odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego uzyskuje się z wewnętrznej części liścia, przy pomocy procesu odwodnienia, który stęża 200-krotnie substancje obecne w świeżym produkcie.

Substancje funkcjonalne zawarte w odwodnionym żelu z liści aloesu zwyczajnego cechują się zawartością składnika polisacharydowego o wysokim ciężarze molekularnym i mogą być ważną pomocą w funkcjonalności fizjologicznej procesów oczyszczających organizm. Substancje te znane są ponadto ze swych właściwości łagodzących układ pokarmowy.
Rygorystyczna selekcja surowców, specjalne kontrole jakości i weryfikacje analityczne w laboratorium, podczas całego procesu produkcyjnego, gwarantują standaryzację produktu i zachowanie najważniejszych cech świeżego żelu z liści aloesu, bez stosowania chemicznych substancji pomocniczych.

Sposób użycia: zaleca się spożycie 2 tabletek, jeden lub dwa razy dziennie.

Ostrzeżenia: nie przekraczać zalecanej dawki. Suplementy diety nie mogą zastępować zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt musi być przechowywany z dala od dzieci.

Składniki: Cukier trzcinowy*, odwodniony żel 200:1 z liści aloesu (aloes zwyczajny)*, skrobia ryżowa*. *Składnik ekologiczny

Napisz swoją opinię

Aloe Vera

Aloe Vera

Działanie łagodzące dla układu pokarmowego. Funkcja oczyszczająca dla organizmu.

Napisz swoją opinię