Kategorie

Producenci

Neo Slim Powiększ

Neo Slim

60kapsułek    60zł.

NeoSlim – Naturalne „blokery tłuszczu”- preparat wspomagający odchudzanie oparty na 100% naturalnych składnikach.

Więcej szczegółów

60,00 zł

Producent
Mitra

Gwarancją niepowtarzalności niniejszego produktu jest opracowany przez francuską firmęNexira Health, składnik aktywny NeOpuntia®,będący najwyższej jakości ekstraktem z opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) zawierającym >45% błonnika. Jakość składnika stanowiącego substancję aktywną suplementu diety NeoSlim gwarantuje międzynarodowy patent (PCT/FR02/01254), badania wewnętrzne wykonywane przez producenta pod kątem skuteczności i efektywności zastosowania produktu, jak również liczne certyfikaty organizacji związanych z rynkiem żywnościowym.
Produkt wolny od GMO i alergenów.

NeoSlim zmniejsza wchłanianie spożywanego tłuszczu, zapobiegając odkładaniu się go w postaci tkanki tłuszczowej. Bardzo często dostarczamy organizmowi więcej energii z pożywienia niż jest on w stanie wykorzystać, co prowadzi do odkładania zbędnych kilogramów. Unikalne właściwości opuncji powodują, że przyciąga ona i wiąże tłuszcze po spożyciu posiłku w trwały kompleks (nie podatny na działanie enzymów trawiennych), który jest wydalany z organizmu, dzięki czemu nie dochodzi do tworzenia zapasu tkanki tłuszczowej.

Stosowanie NeoSlim jest w pełni bezpieczne. Powstaje on w procesie wolnym od środków chemicznych i rozpuszczalników, jest wyłącznie pochodzenia roślinnego, dlatego mogą go stosować także wegetarianie. Testy kliniczne nie wykazały reakcji alergicznych ani innego działania ubocznego, a dotychczasowi konsumenci również nie zgłaszali reklamacji.
Już dziś możesz sięgnąć po produkt którego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania są potwierdzone przede wszystkim satysfakcją klientów w Europie i na całym świecie!

Skład (1 kapsułka): 500 mg NeOpuntii® (Opatentowany kompleks błonnika z Opuntia ficus-indica)

Zalecane stosowanie: 1-2 kapsułki 2-3 x dziennie od 15 do 60 minut po posiłku popijając wodą.
Maksymalna efektywność wiąże się z przyjmowaniem 5 g NeOpuntii®/dzień (10 kapsułek)
W odchudzaniu pomocna jest zrównoważona dieta i regularne ćwiczenia fizyczne.

Masa netto: 30 gr. / 60 kapsułek

Przeciwwskazania: Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Napisz swoją opinię

Neo Slim

Neo Slim

60kapsułek    60zł.

NeoSlim – Naturalne „blokery tłuszczu”- preparat wspomagający odchudzanie oparty na 100% naturalnych składnikach.

Napisz swoją opinię