Kategorie

Producenci

Bio Maść ARNIKA Powiększ

Bio Maść ARNIKA

Maść biologiczna na urazy, stłuczenia i bóle mięśni

Więcej szczegółów

23,80 zł

Promocja Promocja!
Producent
www.aboca.com/pl

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU


Maść jest stosowana szczególnie w przywróceniu równawagi skórze nadając natychmiastowe uczucie ulgi okreśonym partiom ciała, dzięki działaniu odświeżającemu i łagodzącemu.

Obecność olejku esencjonalnego z mięty uzupełnia funkcjonalność maści i gwarantuje jej skuteczność.

Znana ze swoich dobroczynnych właściwości, arnika stosowana jest w celach leczniczych i kosmetycznych (przy stłuczeniach, obrzekach, siniakach, rozszerzonych i pekających naczynkach, tzw. pajączkach).

Bio Maść Arnika jest wskazana przede wszystkim w intensywnym wysiłku sportowym, nadmiernych obciążeniach fizycznych, intensywnej pracy mięśni oraz drobnych urazach.

Skład: Liofilizowany ekstrakt z kwiatów arniki: 1% (mianowany na zawartość sesqwiterpenolaktonów w przeliczeniu na helenalinę3%); olejek esencjonalny z mięty: 0,5%; ekstrakt olejowy z dziurawca: 15%; roztwory wodne z kleiku prawoślazu: 58,3%
Sposób użycia: Aplikować maść delikatnie masując określone partie ciała ruchami okrężnymi, aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się 2-3 aplikacje dziennie.
Opakowanie: Tuba, 50 ml.
Środki ostrożności: Produkt wytworzony zgodnie z standardami produkcji „Norma dla otrzymywania Kosmetyków Biologicznych”, która przewiduje stosowanie surowców pochodzących z Upraw Biologicznynych ( Reg. CE 834/2007). Naturalny aromat otrzymano stosując czyste olejki esencjonalne i ekstrakty roślinne. 

Napisz swoją opinię

Bio Maść ARNIKA

Bio Maść ARNIKA

Maść biologiczna na urazy, stłuczenia i bóle mięśni

Napisz swoją opinię