Kategorie

Producenci

Bio Maść Fitoroid z Helydolem Powiększ

Bio Maść Fitoroid z Helydolem

Starannie dobrane roślinne ekstrakty, aby zmniejszyć dolegliwości hemoroidalne.

Nowa ekologiczna formuła - BIO maść ze składnikami pochodzącymi z Upraw Ekologicznych.

Więcej szczegółów

24,91 zł

Promocja Promocja!
Producent
www.aboca.com/pl

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • Bio Maść CZARCI PAZUR

    Bio Maść...


    Maść biologiczna pomocna w nerwobólach, lekkich...

  • Ruscoven Plus kapsułki 50sztuk

    Ruscoven...


    Preparat w kapsułkach dla dobrej kondycji nóg i...

2 innych zakupionych produktów powiązanych

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU


Wyrób medyczny najnowszej generacji pomocny w leczeniu guzków krwawniczych odbytu (hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne) i szczelin odbytu.


Maść Fitoroid Bio dzięki zawartości starannie dobranych substancji roślinnych wykazuje działanie natłuszczające, ochronne i odświeżające. Ze względu na swoje działanie nawilżające pomaga, miedzy innymi, w zapobieganiu podrażnieniom i zastojom żylnym w okolicy odbytu, jak również przyczynia się do złagodzenia dolegliwości bólowych, świądu i pieczenia. Biomaść Fitoroid dzięki swoim składnikom stwarza środowisko przyjazne dla wzrostu mikroorganizmów, które pełnią ważne funkcje ochronne.

 

Skład:
Substancje aktywne: lipofilowa frakcja liofilizowanych wyciągów z kwiatostanu kocanki włoskiej (Helydol)* i korzenia ruszczyka*, odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego*, wodny roztwór z kwiatostanu kocanki włoskiej*, wyciąg olejowy z kwiatostanu dziurawca*, olej jojoba*, masło Karite*, olejki eteryczne z owoców cyprysu i liści mięty pieprzowej.

*Składniki z upraw ekologicznych
Sposób użycia: Przykręcić właściwą kaniulę doodbytniczą na tubę zawierającą maść i stosować w razie potrzeby. Produkt należy stosować po wypróżnieniu i dokładnym wymyciu dotkniętego schorzeniem obszaru. Aby uzyskać działanie profilaktyczne w zakresie podrażnienia wywołanego tarciem, leczenie należy zastosować przed wypróżnieniem pamiętając, aby po wypróżnieniu również zastosować produkt. Leczenie można powtarzać do 4 razy na dobę. Po użyciu należy odkręcić kaniulę, dobrze ją oczyścić i zamknąć tubę z maścią. Po zastosowaniu maść Fitoroid zazwyczaj nie powoduje dyskomfortu ani bólu. Po otwarciu produktu, zaleca się zużyć go w ciągu 4 miesięcy.
Opakowanie: Tuba 40 ml z aplikatorem doodbytniczym.
Środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażości lub alergii (stwierdzonej lub obserwowanej) na jeden lub więcej składników. 

Napisz swoją opinię

Bio Maść Fitoroid z Helydolem

Bio Maść Fitoroid z Helydolem

Starannie dobrane roślinne ekstrakty, aby zmniejszyć dolegliwości hemoroidalne.

Nowa ekologiczna formuła - BIO maść ze składnikami pochodzącymi z Upraw Ekologicznych.

Napisz swoją opinię